Eengezinswoning, tussenwoning Amsivarilaan 39 Apeldoorn

Amsivarilaan 39, 7312 HT Apeldoorn

134 m² Bouwjaar 1972 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Amsivarilaan 39 is een eengezinswoning, tussenwoning in Apeldoorn, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 134 m², een perceel van 178 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €312.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1972
Woonoppervlakte
134 m²
Perceeloppervlakte
178 m²
Inhoud
422 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€405.000 tot €455.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
overlooking_park, Aan rustige weg, In woonwijk, Vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Amsivarilaan 39

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Amsivarilaan 39

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
143.5 kWh/m²
Primaire fossiele energie
181.78 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
12.3%
CO₂-emissie
32.82 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.3 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

6410 Inwoners
3075 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
3076 Woningvoorraad
€312.000 Gem. woningwaarde Orden
45% Koopwoningen
2.689 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Amsivarilaan 39

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Amsivarilaan 39

Wat is de geschatte woningwaarde van Amsivarilaan 39?

De prijsindicatie voor Amsivarilaan 39 ligt rond €405.000 tot €455.000. De gemiddelde woningwaarde in Orden is €312.000. Dat komt neer op circa €2.328 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Amsivarilaan 39 zich tot de wijk Orden?

Amsivarilaan 39 is een eengezinswoning, tussenwoning van 134 m² in de wijk Orden. De buurt telt 3.076 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.689 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Amsivarilaan 39?

Amsivarilaan 39 is een eengezinswoning, tussenwoning in Orden, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Amsivarilaan 39 vergeleken met de buurt?

Amsivarilaan 39 heeft 134 m² woonoppervlakte en 422 m³ inhoud. Het perceel is 178 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Orden ligt de gemiddelde woningwaarde op €312.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Amsivarilaan 39 en wat betekent dat?

Amsivarilaan 39 heeft energielabel B. Geldig tot 2033-11-01. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.82 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Amsivarilaan 39?

Amsivarilaan 39 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Orden?

De wijk Orden in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 6.410 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €312.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Orden?

Vanuit Amsivarilaan 39 in Orden bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 1.6 km.