Galerijflat Chamavenlaan 12 Apeldoorn

Chamavenlaan 12, 7312 HG Apeldoorn

71 m² Bouwjaar 1967 2 kamers 1 slaapkamers Label D

Chamavenlaan 12 is een galerijflat in Apeldoorn, gebouwd in 1967. De woning heeft een woonoppervlakte van 71 m² en 2 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €312.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1967
Woonoppervlakte
71 m²
Inhoud
224 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€275.000 tot €325.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Chamavenlaan 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Chamavenlaan 12

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
150.29 kWh/m²
Primaire fossiele energie
288.38 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
56.03 kg/m²

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.3 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

6410 Inwoners
3075 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
3076 Woningvoorraad
€312.000 Gem. woningwaarde Orden
45% Koopwoningen
2.689 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Chamavenlaan 12

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Chamavenlaan 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Chamavenlaan 12?

De prijsindicatie voor Chamavenlaan 12 ligt rond €275.000 tot €325.000. De gemiddelde woningwaarde in Orden is €312.000. Dat komt neer op circa €4.394 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Chamavenlaan 12 zich tot de wijk Orden?

Chamavenlaan 12 is een galerijflat van 71 m² in de wijk Orden. De buurt telt 3.076 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.689 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Chamavenlaan 12?

Chamavenlaan 12 is een galerijflat in Orden, gebouwd in 1967 (59 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Chamavenlaan 12 vergeleken met de buurt?

Chamavenlaan 12 heeft 71 m² woonoppervlakte en 224 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Orden ligt de gemiddelde woningwaarde op €312.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Chamavenlaan 12 en wat betekent dat?

Chamavenlaan 12 heeft energielabel D. Geldig tot 2036-01-05. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 56.03 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Chamavenlaan 12?

Chamavenlaan 12 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Orden?

De wijk Orden in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 6.410 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €312.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Orden?

Vanuit Chamavenlaan 12 in Orden bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 1.6 km.