Bovenwoning Orderparkweg 7 Apeldoorn

Orderparkweg 7, 7312 EN Apeldoorn

71 m² Bouwjaar 1935 1 kamers Label C

Orderparkweg 7 is een bovenwoning in Apeldoorn, gebouwd in 1935. De woning heeft een woonoppervlakte van 71 m² en 1 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €384.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1935
Woonoppervlakte
71 m²
Inhoud
371 m³
Kamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€365.000 tot €415.000
Laatst bekende transactie
Periode 2017 tot 2021

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Orderparkweg 7

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Orderparkweg 7

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

4610 Inwoners
2205 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
2236 Woningvoorraad
€384.000 Gem. woningwaarde Driehuizen
65% Koopwoningen
4.643 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Orderparkweg 7

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Orderparkweg 7

Wat is de geschatte woningwaarde van Orderparkweg 7?

De prijsindicatie voor Orderparkweg 7 ligt rond €365.000 tot €415.000. De gemiddelde woningwaarde in Driehuizen is €384.000. Dat komt neer op circa €5.408 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Orderparkweg 7 zich tot de wijk Driehuizen?

Orderparkweg 7 is een bovenwoning van 71 m² in de wijk Driehuizen. De buurt telt 2.236 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.643 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Orderparkweg 7?

Orderparkweg 7 is een bovenwoning in Driehuizen, gebouwd in 1935 (91 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Orderparkweg 7 vergeleken met de buurt?

Orderparkweg 7 heeft 71 m² woonoppervlakte en 371 m³ inhoud. Met 1 kamers is dat gemiddeld 71 m² per kamer. In Driehuizen ligt de gemiddelde woningwaarde op €384.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Orderparkweg 7 en wat betekent dat?

Orderparkweg 7 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-11-30. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Orderparkweg 7?

Orderparkweg 7 heeft 1 kamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Driehuizen?

De wijk Driehuizen in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 4.610 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €384.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Driehuizen?

Vanuit Orderparkweg 7 in Driehuizen bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 2.4 km.