Vrijstaande woning Tienwoningenweg 18 Apeldoorn

Tienwoningenweg 18, 7312 DM Apeldoorn

91 m² Bouwjaar 1929 5 kamers 4 slaapkamers Label D

Tienwoningenweg 18 is een vrijstaande woning in Apeldoorn, gebouwd in 1929. De woning heeft een woonoppervlakte van 91 m², een perceel van 445 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €384.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1929
Woonoppervlakte
91 m²
Perceeloppervlakte
445 m²
Inhoud
380 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€475.000 tot €575.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Tienwoningenweg 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Tienwoningenweg 18

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
227.35 kWh/m²
Primaire fossiele energie
288.75 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
8.7%
CO₂-emissie
51.48 kg/m²

Tuin
Ja (252.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

4610 Inwoners
2205 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
2236 Woningvoorraad
€384.000 Gem. woningwaarde Driehuizen
65% Koopwoningen
4.643 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Tienwoningenweg 18

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Tienwoningenweg 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Tienwoningenweg 18?

De prijsindicatie voor Tienwoningenweg 18 ligt rond €475.000 tot €575.000. De gemiddelde woningwaarde in Driehuizen is €384.000. Dat komt neer op circa €4.220 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Tienwoningenweg 18 zich tot de wijk Driehuizen?

Tienwoningenweg 18 is een vrijstaande woning van 91 m² in de wijk Driehuizen. De buurt telt 2.236 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.643 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Tienwoningenweg 18?

Tienwoningenweg 18 is een vrijstaande woning in Driehuizen, gebouwd in 1929 (97 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Tienwoningenweg 18 vergeleken met de buurt?

Tienwoningenweg 18 heeft 91 m² woonoppervlakte en 380 m³ inhoud. Het perceel is 445 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Driehuizen ligt de gemiddelde woningwaarde op €384.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Tienwoningenweg 18 en wat betekent dat?

Tienwoningenweg 18 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-11-26. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 51.48 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Tienwoningenweg 18?

Tienwoningenweg 18 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 252 m².

Hoe is de woningmarkt in Driehuizen?

De wijk Driehuizen in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 4.610 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €384.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Driehuizen?

Vanuit Tienwoningenweg 18 in Driehuizen bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 2.4 km.