Galerijflat (appartement) Asselsestraat 243 A Apeldoorn

Asselsestraat 243 A, 7312 CT Apeldoorn

63 m² Bouwjaar 1986 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Asselsestraat 243 A is een galerijflat (appartement) in Apeldoorn, gebouwd in 1986. De woning heeft een woonoppervlakte van 63 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €384.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1986
Woonoppervlakte
63 m²
Inhoud
209 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€230.000 tot €280.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan drukke weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Asselsestraat 243 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Asselsestraat 243 A

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

4610 Inwoners
2205 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
2236 Woningvoorraad
€384.000 Gem. woningwaarde Driehuizen
65% Koopwoningen
4.643 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Asselsestraat 243 A

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Asselsestraat 243 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Asselsestraat 243 A?

De prijsindicatie voor Asselsestraat 243 A ligt rond €230.000 tot €280.000. De gemiddelde woningwaarde in Driehuizen is €384.000. Dat komt neer op circa €6.095 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Asselsestraat 243 A zich tot de wijk Driehuizen?

Asselsestraat 243 A is een galerijflat (appartement) van 63 m² in de wijk Driehuizen. De buurt telt 2.236 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.643 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Asselsestraat 243 A?

Asselsestraat 243 A is een galerijflat (appartement) in Driehuizen, gebouwd in 1986 (40 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Asselsestraat 243 A vergeleken met de buurt?

Asselsestraat 243 A heeft 63 m² woonoppervlakte en 209 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Driehuizen ligt de gemiddelde woningwaarde op €384.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Asselsestraat 243 A en wat betekent dat?

Asselsestraat 243 A heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Asselsestraat 243 A?

Asselsestraat 243 A heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Driehuizen?

De wijk Driehuizen in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 4.610 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €384.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Driehuizen?

Vanuit Asselsestraat 243 A in Driehuizen bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 2.4 km.