Maisonnette Henri Dunantlaan 3 Apeldoorn

Henri Dunantlaan 3, 7312 AT Apeldoorn

57 m² Bouwjaar 1971 2 kamers 1 slaapkamers Label D

Henri Dunantlaan 3 is een maisonnette in Apeldoorn, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 57 m² en 2 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €384.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1971
Woonoppervlakte
57 m²
Inhoud
190 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€230.000 tot €280.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan park en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Henri Dunantlaan 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Henri Dunantlaan 3

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
91.47 kWh/m²
Primaire fossiele energie
260.53 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
49.59 kg/m²

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

4610 Inwoners
2205 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
2236 Woningvoorraad
€384.000 Gem. woningwaarde Driehuizen
65% Koopwoningen
4.643 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Henri Dunantlaan 3

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Henri Dunantlaan 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Henri Dunantlaan 3?

De prijsindicatie voor Henri Dunantlaan 3 ligt rond €230.000 tot €280.000. De gemiddelde woningwaarde in Driehuizen is €384.000. Dat komt neer op circa €6.737 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Henri Dunantlaan 3 zich tot de wijk Driehuizen?

Henri Dunantlaan 3 is een maisonnette van 57 m² in de wijk Driehuizen. De buurt telt 2.236 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.643 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Henri Dunantlaan 3?

Henri Dunantlaan 3 is een maisonnette in Driehuizen, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Henri Dunantlaan 3 vergeleken met de buurt?

Henri Dunantlaan 3 heeft 57 m² woonoppervlakte en 190 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Driehuizen ligt de gemiddelde woningwaarde op €384.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Henri Dunantlaan 3 en wat betekent dat?

Henri Dunantlaan 3 heeft energielabel D. Geldig tot 2033-10-23. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 49.59 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Henri Dunantlaan 3?

Henri Dunantlaan 3 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Driehuizen?

De wijk Driehuizen in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 4.610 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €384.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Driehuizen?

Vanuit Henri Dunantlaan 3 in Driehuizen bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 2.4 km.