Eengezinswoning, hoekwoning Herderweg 53 Apeldoorn

Herderweg 53, 7312 AH Apeldoorn

120 m² Bouwjaar 2012 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Herderweg 53 is een eengezinswoning, hoekwoning in Apeldoorn, gebouwd in 2012. De woning heeft een woonoppervlakte van 120 m², een perceel van 188 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €384.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2012
Woonoppervlakte
120 m²
Perceeloppervlakte
188 m²
Inhoud
440 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€460.000 tot €510.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Mansarde dak bedekt met pannen
Ligging
In bosrijke omgeving en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Herderweg 53

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Herderweg 53

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
88.05 kWh/m²
Primaire fossiele energie
134.97 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
24.84 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gashaard
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (49.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin, voortuin en zijtuin

Parkeren

Parkeertype
Op afgesloten terrein, op eigen terrein en openbaar parkeren
Op eigen terrein
Ja
Garage
Aangebouwde houten garage
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

4610 Inwoners
2205 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
2236 Woningvoorraad
€384.000 Gem. woningwaarde Driehuizen
65% Koopwoningen
4.643 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Herderweg 53

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Herderweg 53

Wat is de geschatte woningwaarde van Herderweg 53?

De prijsindicatie voor Herderweg 53 ligt rond €460.000 tot €510.000. De gemiddelde woningwaarde in Driehuizen is €384.000. Dat komt neer op circa €3.200 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Herderweg 53 zich tot de wijk Driehuizen?

Herderweg 53 is een eengezinswoning, hoekwoning van 120 m² in de wijk Driehuizen. De buurt telt 2.236 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.643 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Herderweg 53?

Herderweg 53 is een eengezinswoning, hoekwoning in Driehuizen, gebouwd in 2012 (14 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Herderweg 53 vergeleken met de buurt?

Herderweg 53 heeft 120 m² woonoppervlakte en 440 m³ inhoud. Het perceel is 188 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Driehuizen ligt de gemiddelde woningwaarde op €384.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Herderweg 53 en wat betekent dat?

Herderweg 53 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-06-17. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 24.84 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Herderweg 53?

Herderweg 53 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 49 m².

Hoe is de woningmarkt in Driehuizen?

De wijk Driehuizen in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 4.610 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €384.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Driehuizen?

Vanuit Herderweg 53 in Driehuizen bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 2.4 km.