Eengezinswoning, vrijstaande woning Schotweg 81 Apeldoorn

Schotweg 81, 7312 AC Apeldoorn

126 m² Bouwjaar 1929 5 kamers 3 slaapkamers Label D

Schotweg 81 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Apeldoorn, gebouwd in 1929. De woning heeft een woonoppervlakte van 126 m², een perceel van 433 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €384.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1929
Woonoppervlakte
126 m²
Perceeloppervlakte
433 m²
Inhoud
580 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€530.000 tot €630.000
Laatst bekende transactie
Periode 2016 tot 2019
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Schotweg 81

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Schotweg 81

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
226.46 kWh/m²
Primaire fossiele energie
285.69 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
7.2%
CO₂-emissie
51.17 kg/m²

Tuin
Ja (189.0 m²)

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

4610 Inwoners
2205 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
2236 Woningvoorraad
€384.000 Gem. woningwaarde Driehuizen
65% Koopwoningen
4.643 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Schotweg 81

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Schotweg 81

Wat is de geschatte woningwaarde van Schotweg 81?

De prijsindicatie voor Schotweg 81 ligt rond €530.000 tot €630.000. De gemiddelde woningwaarde in Driehuizen is €384.000. Dat komt neer op circa €3.048 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Schotweg 81 zich tot de wijk Driehuizen?

Schotweg 81 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 126 m² in de wijk Driehuizen. De buurt telt 2.236 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.643 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Schotweg 81?

Schotweg 81 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Driehuizen, gebouwd in 1929 (97 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Schotweg 81 vergeleken met de buurt?

Schotweg 81 heeft 126 m² woonoppervlakte en 580 m³ inhoud. Het perceel is 433 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Driehuizen ligt de gemiddelde woningwaarde op €384.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Schotweg 81 en wat betekent dat?

Schotweg 81 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-08-06. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 51.17 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Schotweg 81?

Schotweg 81 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 189 m².

Hoe is de woningmarkt in Driehuizen?

De wijk Driehuizen in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 4.610 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €384.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Driehuizen?

Vanuit Schotweg 81 in Driehuizen bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 2.4 km.