Penthouse Vosselmanstraat 584 Apeldoorn

Vosselmanstraat 584, 7311 VZ Apeldoorn

85 m² Bouwjaar 2001 4 kamers 2 slaapkamers Label B

Vosselmanstraat 584 is een penthouse in Apeldoorn, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 85 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €259.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2001
Woonoppervlakte
85 m²
Inhoud
284 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€465.000 tot €515.000
Laatst bekende transactie
Periode 2017 tot 2021
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
In centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Vosselmanstraat 584

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vosselmanstraat 584

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Bijzonderheden

Certificeringen
Energie Prestatie Advies

Buitenruimte en parkeren

Parkeren

Parkeertype
Op afgesloten terrein, op eigen terrein, openbaar parkeren en parkeergarage
Op eigen terrein
Ja
Garage
Garagebox
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

0.7 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

5840 Inwoners
4105 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
3960 Woningvoorraad
€259.000 Gem. woningwaarde Binnenstad
33% Koopwoningen
7.424 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Vosselmanstraat 584

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Vosselmanstraat 584

Wat is de geschatte woningwaarde van Vosselmanstraat 584?

De prijsindicatie voor Vosselmanstraat 584 ligt rond €465.000 tot €515.000. De gemiddelde woningwaarde in Binnenstad is €259.000. Dat komt neer op circa €3.047 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vosselmanstraat 584 zich tot de wijk Binnenstad?

Vosselmanstraat 584 is een penthouse van 85 m² in de wijk Binnenstad. De buurt telt 3.960 woningen. Daarvan is 33% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.424 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vosselmanstraat 584?

Vosselmanstraat 584 is een penthouse in Binnenstad, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Vosselmanstraat 584 vergeleken met de buurt?

Vosselmanstraat 584 heeft 85 m² woonoppervlakte en 284 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Binnenstad ligt de gemiddelde woningwaarde op €259.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vosselmanstraat 584 en wat betekent dat?

Vosselmanstraat 584 heeft energielabel B. Geldig tot 2028-06-29. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Vosselmanstraat 584?

Vosselmanstraat 584 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Binnenstad?

De wijk Binnenstad in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 5.840 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €259.000, 33% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Binnenstad?

Vanuit Vosselmanstraat 584 in Binnenstad bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 3.2 km.