Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1964
- Woonoppervlakte
- 32 m²
Sophialaan 41 E is een appartement in Apeldoorn, gebouwd in 1964. De woning heeft een woonoppervlakte van 32 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €330.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Sophialaan 41 E
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
1 kmTreinstation
0.9 kmSnelweg oprit
3.6 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
1.3 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
3.2 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
1.2 kmBioscoop
1.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in De Haven is €330.000. Dat komt neer op circa €10.312 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSophialaan 41 E is een appartement van 32 m² in de wijk De Haven. De buurt telt 1.107 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.479 inwoners per km².
Sophialaan 41 E is een appartement in De Haven, gebouwd in 1964 (62 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Sophialaan 41 E heeft 32 m² woonoppervlakte. In De Haven ligt de gemiddelde woningwaarde op €330.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Sophialaan 41 E heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.
De wijk De Haven in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 2.045 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €330.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Sophialaan 41 E in De Haven bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 3.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Sophialaan 41 E: ziekenhuis op 3.2 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 1.3 km.
Recreatie nabij De Haven: restaurant (0.2 km), cafe (0.5 km).
Een woningrapport voor Sophialaan 41 E bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond De Haven. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1964, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.