Woningdetails
- Type
- Bovenwoning
- Bouwvorm
- ExistingConstruction
- Bouwjaar
- 1912
- Woonoppervlakte
- 30 m²
- Inhoud
- 70 m³
- Kamers
- 1
- Indicatie vraagprijs
- €165.000 tot €190.000
- Laatst bekende transactie
- Periode 2015 tot 2019
Stationsstraat 27 is een bovenwoning in Apeldoorn, gebouwd in 1912. De woning heeft een woonoppervlakte van 30 m² en 1 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €259.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Stationsstraat 27
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.1 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
1.3 kmSnelweg oprit
3.2 kmKinderdagverblijf
0.9 kmMiddelbare school
1.1 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
2.4 kmRestaurant
0.1 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
0.7 kmBioscoop
0.7 kmPER DIRECT BESCHIKBAAR Gestoffeerde studio. Huurprijs € 1.350,- (exclusief gas, water en electriciteit) Borg € 1.350,- Bij interesse graag…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Stationsstraat 27 ligt rond €165.000 tot €190.000. De gemiddelde woningwaarde in Binnenstad is €259.000. Dat komt neer op circa €8.633 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenStationsstraat 27 is een bovenwoning van 30 m² in de wijk Binnenstad. De buurt telt 3.960 woningen. Daarvan is 33% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.424 inwoners per km².
Stationsstraat 27 is een bovenwoning in Binnenstad, gebouwd in 1912 (114 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Stationsstraat 27 heeft 30 m² woonoppervlakte en 70 m³ inhoud. Met 1 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Binnenstad ligt de gemiddelde woningwaarde op €259.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Stationsstraat 27 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-12-22. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Stationsstraat 27 heeft 1 kamers.
De wijk Binnenstad in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 5.840 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €259.000, 33% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.
Vanuit Stationsstraat 27 in Binnenstad bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 3.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Stationsstraat 27: ziekenhuis op 2.4 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 1.1 km.