Galerijflat (appartement) Kanaalstraat 358 Apeldoorn

Kanaalstraat 358, 7311 MZ Apeldoorn

73 m² Bouwjaar 1997 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Kanaalstraat 358 is een galerijflat (appartement) in Apeldoorn, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 73 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €330.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1997
Woonoppervlakte
73 m²
Inhoud
241 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€315.000 tot €365.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In bosrijke omgeving, in centrum en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Kanaalstraat 358

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kanaalstraat 358

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
100.49 kWh/m²
Primaire fossiele energie
157.15 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
29.22 kg/m²

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

0.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

1.2 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

2045 Inwoners
1110 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1107 Woningvoorraad
€330.000 Gem. woningwaarde De Haven
56% Koopwoningen
6.479 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kanaalstraat 358

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Kanaalstraat 358

Wat is de geschatte woningwaarde van Kanaalstraat 358?

De prijsindicatie voor Kanaalstraat 358 ligt rond €315.000 tot €365.000. De gemiddelde woningwaarde in De Haven is €330.000. Dat komt neer op circa €4.521 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kanaalstraat 358 zich tot de wijk De Haven?

Kanaalstraat 358 is een galerijflat (appartement) van 73 m² in de wijk De Haven. De buurt telt 1.107 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.479 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kanaalstraat 358?

Kanaalstraat 358 is een galerijflat (appartement) in De Haven, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Kanaalstraat 358 vergeleken met de buurt?

Kanaalstraat 358 heeft 73 m² woonoppervlakte en 241 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In De Haven ligt de gemiddelde woningwaarde op €330.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kanaalstraat 358 en wat betekent dat?

Kanaalstraat 358 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-09-15. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 29.22 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kanaalstraat 358?

Kanaalstraat 358 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in De Haven?

De wijk De Haven in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 2.045 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €330.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Haven?

Vanuit Kanaalstraat 358 in De Haven bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 3.6 km.