Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Woonoppervlakte
- 447 m²
Beurtvaartstraat 10 is een woonhuis in Apeldoorn. De woning heeft een woonoppervlakte van 447 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €330.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Beurtvaartstraat 10
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
1 kmTreinstation
0.9 kmSnelweg oprit
3.6 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
1.3 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
3.2 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
1.2 kmBioscoop
1.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in De Haven is €330.000. Dat komt neer op circa €738 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBeurtvaartstraat 10 is een woonhuis van 447 m² in de wijk De Haven. De buurt telt 1.107 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.479 inwoners per km².
Beurtvaartstraat 10 heeft 447 m² woonoppervlakte. In De Haven ligt de gemiddelde woningwaarde op €330.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Beurtvaartstraat 10 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-09-16. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 43.85 kg/jaar.
De wijk De Haven in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 2.045 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €330.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Beurtvaartstraat 10 in De Haven bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 3.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Beurtvaartstraat 10: ziekenhuis op 3.2 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 1.3 km.
Recreatie nabij De Haven: restaurant (0.2 km), cafe (0.5 km).
Een woningrapport voor Beurtvaartstraat 10 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond De Haven. Inclusief een gebrekenscan, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.