Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Veldweg 13 Annen

Veldweg 13, 9468 BA Annen

91 m² Bouwjaar 1964 5 kamers 3 slaapkamers Label A

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Veldweg 13 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Annen, gebouwd in 1964. De woning heeft een woonoppervlakte van 91 m², een perceel van 220 m² en 5 kamers. Het energielabel is A.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1964
Woonoppervlakte
91 m²
Perceeloppervlakte
220 m²
Inhoud
337 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Vraagprijs
€ 299.500
Laatst bekende transactie
Periode 2015 tot 2018
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Veldweg 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Veldweg 13

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
114.58 kWh/m²
CO₂-emissie
21.17 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja
Tuin type
Achtertuin, voortuin en zijtuin

Parkeren

Parkeertype
Op eigen terrein
Op eigen terrein
Ja

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Annen

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,7 km
Dagelijks

Supermarkt

0,8 km
Gezondheid

Huisarts

0,8 km
Vervoer

Treinstation

13,3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1,5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7,6 km
Gezondheid

Apotheek

0,8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

14,7 km
Horeca

Restaurant

0,7 km
Horeca

Café

4,1 km
Cultuur

Bibliotheek

0,7 km
Cultuur

Bioscoop

14,5 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Annen

Veldweg 13 ligt in de buurt Annen in Annen. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 3.450 inwoners en 1.601 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 74% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 371.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,8 km tot een supermarkt, 0,7 km tot een basisschool en 0,8 km tot een huisarts.

3450 Inwoners
1535 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1601 Woningvoorraad
€371.000 Gem. WOZ-waarde Annen
74% Koopwoningen
1.367 Inwoners per km²

Locatie van Veldweg 13

Officiële bekendmakingen rond Veldweg 13

Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.

Vergelijkbare woningen in Annen

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Annen. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Veldweg 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Veldweg 13?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Annen €371.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Veldweg 13 zich tot de CBS-buurt Annen?

Veldweg 13 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 91 m² in de CBS-buurt Annen. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.601 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 1.367 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Veldweg 13?

Veldweg 13 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Annen, gebouwd in 1964 (62 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Veldweg 13 vergeleken met de buurt?

Veldweg 13 heeft 91 m² woonoppervlakte en 337 m³ inhoud. Het perceel is 220 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Annen €371.000.

Wat is het energielabel van Veldweg 13 en wat betekent dat?

Veldweg 13 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-07-29. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 21.17 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Veldweg 13?

Veldweg 13 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Annen?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Annen in Annen (Drenthe) 3.450 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €371.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Annen?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Annen in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,8 km tot een supermarkt, 0,7 km tot een basisschool, 0,8 km tot een huisarts, 13,3 km tot een treinstation, 1,5 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Annen?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Annen in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 14,7 km tot een ziekenhuis, 0,8 km tot een apotheek, 0,5 km tot een kinderdagverblijf, 7,6 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Annen?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Annen in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,7 km tot een restaurant, 4,1 km tot een café.

Wat is de verkoopgeschiedenis van Veldweg 13?

Veldweg 13 is verkocht in de periode 2015 tot 2018. Ter vergelijking: volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Annen €371.000. Een woningrapport onderbouwt de schatting met zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Veldweg 13?

Een woningrapport voor Veldweg 13 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Annen. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1964, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Annen presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars