Streetview Burg. Warnerslaan 49 Anna Paulowna

Burg. Warnerslaan 49, 1761 GE Anna Paulowna

115 m² Bouwjaar 1982 4 kamers Label C

Burg. Warnerslaan 49 is een woonhuis in Anna Paulowna, gebouwd in 1982. De woning heeft een woonoppervlakte van 115 m², een perceel van 140 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €227.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1982
Woonoppervlakte
115 m²
Perceeloppervlakte
140 m²
Kamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Burg. Warnerslaan 49

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burg. Warnerslaan 49

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
138.5 kWh/m²
Primaire fossiele energie
193.91 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
9%
CO₂-emissie
34.73 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Anna Paulowna

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7.8 km
Gezondheid

Apotheek

6.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

11.7 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

7.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

11.8 km

Buurtinformatie in Anna Paulowna

990 Inwoners
530 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
535 Woningvoorraad
€227.000 Gem. woningwaarde Agro Sanatio
51% Koopwoningen
5.459 Inwoners per km²

Locatie van Burg. Warnerslaan 49

Vergelijkbare woningen in Anna Paulowna

Veelgestelde vragen over Burg. Warnerslaan 49

Wat is de geschatte woningwaarde van Burg. Warnerslaan 49?

De prijsindicatie voor Burg. Warnerslaan 49 ligt rond €150.000 tot €175.000. De gemiddelde woningwaarde in Agro Sanatio is €227.000. Dat komt neer op circa €1.974 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burg. Warnerslaan 49 zich tot de wijk Agro Sanatio?

Burg. Warnerslaan 49 is een woonhuis van 115 m² in de wijk Agro Sanatio. De buurt telt 535 woningen. Daarvan is 51% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.459 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burg. Warnerslaan 49?

Burg. Warnerslaan 49 is een woonhuis in Agro Sanatio, gebouwd in 1982 (44 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Burg. Warnerslaan 49 vergeleken met de buurt?

Burg. Warnerslaan 49 heeft 115 m² woonoppervlakte. Het perceel is 140 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Agro Sanatio ligt de gemiddelde woningwaarde op €227.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burg. Warnerslaan 49 en wat betekent dat?

Burg. Warnerslaan 49 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-09-02. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 34.73 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Burg. Warnerslaan 49?

Burg. Warnerslaan 49 heeft 4 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Agro Sanatio?

De wijk Agro Sanatio in Anna Paulowna (Noord-Holland) kenmerkt zich door 990 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €227.000, 51% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Agro Sanatio?

Vanuit Burg. Warnerslaan 49 in Agro Sanatio bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 1.3 km.