Woningdetails
- Type
- Vrijstaande woning
- Bouwvorm
- Nieuwbouw
- Bouwjaar
- 1970
- Woonoppervlakte
- 189 m²
- Perceeloppervlakte
- 899 m²
- Inhoud
- 717 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 4
- Ligging
- Aan bosrand, Aan rustige weg, In bosrijke omgeving
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.
Bosweg 1 is een vrijstaande woning in Anloo, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 189 m², een perceel van 899 m² en 6 kamers.
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Bosweg 1
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.
Basisschool
0,4 kmSupermarkt
2,7 kmHuisarts
2,2 kmTreinstation
12,3 kmSnelweg oprit
1 kmKinderdagverblijf
2,5 kmMiddelbare school
8,4 kmApotheek
2,2 kmZiekenhuis
12,3 kmRestaurant
0,7 kmCafé
6,4 kmBibliotheek
2,4 kmBioscoop
12,7 kmBosweg 1 ligt in de buurt Anloo in Anloo. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 325 inwoners en 145 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 81% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 438.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 2,7 km tot een supermarkt, 0,4 km tot een basisschool en 2,2 km tot een huisarts.
Anloo · 0.1 km afstand
Bekijk woning
Annen · 1.0 km afstand
Bekijk woning
Anloo · 0.6 km afstand
Bekijk woning
Anloo · 0.3 km afstand
Bekijk woning
Anloo · 0.6 km afstand
Bekijk woning
Annen · 0.8 km afstand
Bekijk woning
Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Anloo €438.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBosweg 1 is een vrijstaande woning van 189 m² in de CBS-buurt Anloo. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 145 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 571 inwoners per km².
Bosweg 1 is een vrijstaande woning in Anloo, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Bosweg 1 heeft 189 m² woonoppervlakte en 717 m³ inhoud. Het perceel is 899 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Anloo €438.000.
Bosweg 1 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.
Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Anloo in Anloo (Drenthe) 325 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €438.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Anloo in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 2,7 km tot een supermarkt, 0,4 km tot een basisschool, 2,2 km tot een huisarts, 12,3 km tot een treinstation, 1 km tot een snelwegoprit.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Anloo in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 12,3 km tot een ziekenhuis, 2,2 km tot een apotheek, 2,5 km tot een kinderdagverblijf, 8,4 km tot een middelbare school.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Anloo in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,7 km tot een restaurant, 6,4 km tot een café.
Een woningrapport voor Bosweg 1 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Anloo. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1970, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragenJouw woning
Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.
Niet elke makelaar in Anloo presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.