Straatbeeld van Lunsenhof 11 in Anloo

Lunsenhof 11, 9467 PL Anloo

111 m² Bouwjaar 2002 Label B

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Lunsenhof 11 is een twee-onder-een-kapwoning in Anloo, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 111 m² en een perceel van 1870 m². Het energielabel is B.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwjaar
2002
Woonoppervlakte
111 m²
Perceeloppervlakte
1870 m²
Inhoud
415 m³

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Lunsenhof 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lunsenhof 11

Energielabel

Energieklasse
B
Energie-index
1.22
CO₂-emissie
4165.8 kg/m²
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Anloo

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,4 km
Dagelijks

Supermarkt

2,7 km
Gezondheid

Huisarts

2,2 km
Vervoer

Treinstation

12,3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2,5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

8,4 km
Gezondheid

Apotheek

2,2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

12,3 km
Horeca

Restaurant

0,7 km
Horeca

Café

6,4 km
Cultuur

Bibliotheek

2,4 km
Cultuur

Bioscoop

12,7 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Anloo

Lunsenhof 11 ligt in de buurt Anloo in Anloo. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 325 inwoners en 145 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 81% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 438.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 2,7 km tot een supermarkt, 0,4 km tot een basisschool en 2,2 km tot een huisarts.

325 Inwoners
140 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
145 Woningvoorraad
€438.000 Gem. WOZ-waarde Anloo
81% Koopwoningen
571 Inwoners per km²

Locatie van Lunsenhof 11

Officiële bekendmakingen rond Lunsenhof 11

Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.

· omgevingsvergunning · 79 meter

Aanvraag vergunning voor het uitbouwen van de garage en carport en vernieuwen van het tuinhuis aan Annerweg 15 te Anloo

Bekijk officiële bekendmaking →

Vergelijkbare woningen in Anloo

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Anloo. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Lunsenhof 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Lunsenhof 11?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Anloo €438.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lunsenhof 11 zich tot de CBS-buurt Anloo?

Lunsenhof 11 is een twee-onder-een-kapwoning van 111 m² in de CBS-buurt Anloo. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 145 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 571 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lunsenhof 11?

Lunsenhof 11 is een twee-onder-een-kapwoning in Anloo, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Lunsenhof 11 vergeleken met de buurt?

Lunsenhof 11 heeft 111 m² woonoppervlakte en 415 m³ inhoud. Het perceel is 1870 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Anloo €438.000.

Wat is het energielabel van Lunsenhof 11 en wat betekent dat?

Lunsenhof 11 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-12-30. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 4165.80 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Anloo?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Anloo in Anloo (Drenthe) 325 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €438.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Anloo?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Anloo in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 2,7 km tot een supermarkt, 0,4 km tot een basisschool, 2,2 km tot een huisarts, 12,3 km tot een treinstation, 1 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Anloo?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Anloo in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 12,3 km tot een ziekenhuis, 2,2 km tot een apotheek, 2,5 km tot een kinderdagverblijf, 8,4 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Anloo?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Anloo in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,7 km tot een restaurant, 6,4 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor Lunsenhof 11?

Een woningrapport voor Lunsenhof 11 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Anloo. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2002, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Anloo presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars