2-onder-1-kapwoning Mariëndaalseweg 9 Angerlo

Mariëndaalseweg 9, 6986 AC Angerlo

137 m² Bouwjaar 1954 5 kamers 4 slaapkamers Label A+

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Mariëndaalseweg 9 is een 2-onder-1-kapwoning in Angerlo, gebouwd in 1954. De woning heeft een woonoppervlakte van 137 m², een perceel van 557 m² en 5 kamers. Het energielabel is A+.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1954
Woonoppervlakte
137 m²
Perceeloppervlakte
557 m²
Inhoud
446 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Vraagprijs
€ 625.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Mariëndaalseweg 9

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Mariëndaalseweg 9

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
139.25 kWh/m²
CO₂-emissie
20.61 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Gashaard en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (360.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin en voortuin

Parkeren

Parkeertype
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Op eigen terrein
Ja
Garage
Carport en vrijstaande stenen garage
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Angerlo

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,5 km
Dagelijks

Supermarkt

2,5 km
Gezondheid

Huisarts

2,4 km
Vervoer

Treinstation

7,9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1,1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7,6 km
Gezondheid

Apotheek

2,6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

10 km
Horeca

Restaurant

3 km
Horeca

Café

0,7 km
Cultuur

Bibliotheek

2,2 km
Cultuur

Bioscoop

3,2 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Angerlo

Mariëndaalseweg 9 ligt in de buurt Angerlo in Angerlo. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.260 inwoners en 533 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 81% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 417.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 2,5 km tot een supermarkt, 0,5 km tot een basisschool en 2,4 km tot een huisarts.

1260 Inwoners
525 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
533 Woningvoorraad
€417.000 Gem. WOZ-waarde Angerlo
81% Koopwoningen
514 Inwoners per km²

Locatie van Mariëndaalseweg 9

Vergelijkbare woningen in Angerlo

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Angerlo. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Mariëndaalseweg 9

Wat is de geschatte woningwaarde van Mariëndaalseweg 9?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Angerlo €417.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Mariëndaalseweg 9 zich tot de CBS-buurt Angerlo?

Mariëndaalseweg 9 is een 2-onder-1-kapwoning van 137 m² in de CBS-buurt Angerlo. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 533 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 514 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Mariëndaalseweg 9?

Mariëndaalseweg 9 is een 2-onder-1-kapwoning in Angerlo, gebouwd in 1954 (72 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Mariëndaalseweg 9 vergeleken met de buurt?

Mariëndaalseweg 9 heeft 137 m² woonoppervlakte en 446 m³ inhoud. Het perceel is 557 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Angerlo €417.000.

Wat is het energielabel van Mariëndaalseweg 9 en wat betekent dat?

Mariëndaalseweg 9 heeft energielabel A+. Geldig tot 2036-05-27. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 20.61 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Mariëndaalseweg 9?

Mariëndaalseweg 9 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 360 m².

Hoe is de woningmarkt in Angerlo?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Angerlo in Angerlo (Gelderland) 1.260 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €417.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Angerlo?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Angerlo in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 2,5 km tot een supermarkt, 0,5 km tot een basisschool, 2,4 km tot een huisarts, 7,9 km tot een treinstation, 1,1 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Angerlo?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Angerlo in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 10 km tot een ziekenhuis, 2,6 km tot een apotheek, 0,5 km tot een kinderdagverblijf, 7,6 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Angerlo?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Angerlo in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 3 km tot een restaurant, 0,7 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor Mariëndaalseweg 9?

Een woningrapport voor Mariëndaalseweg 9 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Angerlo. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1954, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Angerlo presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars