Straatbeeld van Middenweg 1 in Andel

Middenweg 1, 4281 KH Andel

2508 m² Bouwjaar 2014 Label A++

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Middenweg 1 is een niet-woning in Andel, gebouwd in 2014. De woning heeft een woonoppervlakte van 2508 m² en een perceel van 17774 m². Het energielabel is A++.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Niet-woning
Bouwjaar
2014
Woonoppervlakte
2508 m²
Perceeloppervlakte
17774 m²
Inhoud
15946 m³

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Middenweg 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Middenweg 1

Energielabel

Energieklasse
A++
Energie-index
0.99
CO₂-emissie
45.83 kg/m²
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Andel

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,5 km
Dagelijks

Supermarkt

0,5 km
Gezondheid

Huisarts

0,5 km
Vervoer

Treinstation

16,3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1,4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

5,6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

14,3 km
Horeca

Restaurant

2,4 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

5,6 km
Cultuur

Bioscoop

9,3 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Andel

Middenweg 1 ligt in de buurt Andel in Andel. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 2.570 inwoners en 1.041 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 70% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 397.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,5 km tot een supermarkt, 0,5 km tot een basisschool en 0,5 km tot een huisarts.

2570 Inwoners
1040 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1041 Woningvoorraad
€397.000 Gem. WOZ-waarde Andel
70% Koopwoningen
2.314 Inwoners per km²

Locatie van Middenweg 1

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Andel. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Middenweg 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Middenweg 1?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Andel €397.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Middenweg 1 zich tot de CBS-buurt Andel?

Middenweg 1 is een niet-woning van 2508 m² in de CBS-buurt Andel. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.041 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 2.314 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Middenweg 1?

Middenweg 1 is een niet-woning in Andel, gebouwd in 2014 (12 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Middenweg 1 vergeleken met de buurt?

Middenweg 1 heeft 2508 m² woonoppervlakte en 15946 m³ inhoud. Het perceel is 17774 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Andel €397.000.

Wat is het energielabel van Middenweg 1 en wat betekent dat?

Middenweg 1 heeft energielabel A++. Geldig tot 2028-07-06. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 45.83 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Andel?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Andel in Andel (Noord-Brabant) 2.570 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €397.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Andel?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Andel in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,5 km tot een supermarkt, 0,5 km tot een basisschool, 0,5 km tot een huisarts, 16,3 km tot een treinstation, 1,4 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Andel?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Andel in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 14,3 km tot een ziekenhuis, 5,6 km tot een apotheek, 0,5 km tot een kinderdagverblijf, 1 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Andel?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Andel in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 2,4 km tot een restaurant, 1 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor Middenweg 1?

Een woningrapport voor Middenweg 1 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Andel. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2014, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen
Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Andel presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars