Tussenverdieping (appartement) Leusdenhof 14 Amsterdam

Leusdenhof 14, 1108 CP Amsterdam

81 m² Bouwjaar 1980 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Leusdenhof 14 is een tussenverdieping (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1980. De woning heeft een woonoppervlakte van 81 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €314.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1980
Woonoppervlakte
81 m²
Inhoud
261 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€295.000 tot €345.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan park, in bosrijke omgeving en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Leusdenhof 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Leusdenhof 14

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
121.39 kWh/m²
Primaire fossiele energie
219.39 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
41.12 kg/m²

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

1.7 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

4.1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3095 Inwoners
1850 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1648 Woningvoorraad
€314.000 Gem. woningwaarde L-buurt
41% Koopwoningen
4.483 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Leusdenhof 14

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Leusdenhof 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Leusdenhof 14?

De prijsindicatie voor Leusdenhof 14 ligt rond €295.000 tot €345.000. De gemiddelde woningwaarde in L-buurt is €314.000. Dat komt neer op circa €3.877 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Leusdenhof 14 zich tot de wijk L-buurt?

Leusdenhof 14 is een tussenverdieping (appartement) van 81 m² in de wijk L-buurt. De buurt telt 1.648 woningen. Daarvan is 41% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.483 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Leusdenhof 14?

Leusdenhof 14 is een tussenverdieping (appartement) in L-buurt, gebouwd in 1980 (46 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Leusdenhof 14 vergeleken met de buurt?

Leusdenhof 14 heeft 81 m² woonoppervlakte en 261 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In L-buurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €314.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Leusdenhof 14 en wat betekent dat?

Leusdenhof 14 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-01-13. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 41.12 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Leusdenhof 14?

Leusdenhof 14 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in L-buurt?

De wijk L-buurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.095 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €314.000, 41% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij L-buurt?

Vanuit Leusdenhof 14 in L-buurt bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 0.6 km.