Vrijstaande woning Provincialeweg 15 Amsterdam

Provincialeweg 15, 1108 AA Amsterdam

146 m² Bouwjaar 1940 5 kamers 4 slaapkamers Label F

Provincialeweg 15 is een vrijstaande woning in Amsterdam, gebouwd in 1940. De woning heeft een woonoppervlakte van 146 m², een perceel van 550 m² en 5 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €444.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1940
Woonoppervlakte
146 m²
Perceeloppervlakte
550 m²
Inhoud
529 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€940.000 tot €1.040.000
Daktype
Schilddak bedekt met pannen
Ligging
Aan water, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Provincialeweg 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Provincialeweg 15

Tuin
Ja (276.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

2.9 km
Gezondheid

Huisarts

2.6 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3 km
Gezondheid

Apotheek

2.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

2.4 km
Horeca

Café

2.9 km
Cultuur

Bibliotheek

3 km
Cultuur

Bioscoop

7.6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1540 Inwoners
660 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
656 Woningvoorraad
€444.000 Gem. woningwaarde Dorp Driemond
58% Koopwoningen
4.485 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Provincialeweg 15

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Provincialeweg 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Provincialeweg 15?

De prijsindicatie voor Provincialeweg 15 ligt rond €940.000 tot €1.040.000. De gemiddelde woningwaarde in Dorp Driemond is €444.000. Dat komt neer op circa €3.041 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Provincialeweg 15 zich tot de wijk Dorp Driemond?

Provincialeweg 15 is een vrijstaande woning van 146 m² in de wijk Dorp Driemond. De buurt telt 656 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.485 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Provincialeweg 15?

Provincialeweg 15 is een vrijstaande woning in Dorp Driemond, gebouwd in 1940 (86 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Provincialeweg 15 vergeleken met de buurt?

Provincialeweg 15 heeft 146 m² woonoppervlakte en 529 m³ inhoud. Het perceel is 550 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Dorp Driemond ligt de gemiddelde woningwaarde op €444.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Provincialeweg 15 en wat betekent dat?

Provincialeweg 15 heeft energielabel F. Geldig tot 2029-12-29. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Provincialeweg 15?

Provincialeweg 15 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 276 m².

Hoe is de woningmarkt in Dorp Driemond?

De wijk Dorp Driemond in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.540 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €444.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dorp Driemond?

Vanuit Provincialeweg 15 in Dorp Driemond bereik je: supermarkt op 2.9 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 2.6 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 0.7 km.