Portiekflat Staverdenplein 19 Amsterdam

Staverdenplein 19, 1107 LE Amsterdam

90 m² Bouwjaar 1983 4 kamers 3 slaapkamers Label B

Staverdenplein 19 is een portiekflat in Amsterdam, gebouwd in 1983. De woning heeft een woonoppervlakte van 90 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €296.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1983
Woonoppervlakte
90 m²
Inhoud
270 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€345.000 tot €395.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
overlooking_park, on_quiet_road, by_water, in_green_area, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Staverdenplein 19

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Staverdenplein 19

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
94.98 kWh/m²
Primaire fossiele energie
166.23 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
30.63 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

5.5 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1655 Inwoners
870 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
746 Woningvoorraad
€296.000 Gem. woningwaarde Gein 2
23% Koopwoningen
9.459 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Staverdenplein 19

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Staverdenplein 19

Wat is de geschatte woningwaarde van Staverdenplein 19?

De prijsindicatie voor Staverdenplein 19 ligt rond €345.000 tot €395.000. De gemiddelde woningwaarde in Gein 2 is €296.000. Dat komt neer op circa €3.289 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Staverdenplein 19 zich tot de wijk Gein 2?

Staverdenplein 19 is een portiekflat van 90 m² in de wijk Gein 2. De buurt telt 746 woningen. Daarvan is 23% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.459 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Staverdenplein 19?

Staverdenplein 19 is een portiekflat in Gein 2, gebouwd in 1983 (43 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Staverdenplein 19 vergeleken met de buurt?

Staverdenplein 19 heeft 90 m² woonoppervlakte en 270 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Gein 2 ligt de gemiddelde woningwaarde op €296.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Staverdenplein 19 en wat betekent dat?

Staverdenplein 19 heeft energielabel B. Geldig tot 2032-01-11. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 30.63 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Staverdenplein 19?

Staverdenplein 19 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Gein 2?

De wijk Gein 2 in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.655 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €296.000, 23% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Gein 2?

Vanuit Staverdenplein 19 in Gein 2 bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 2.8 km.