Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1981
- Woonoppervlakte
- 56 m²
Schalkwijkpad 7 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1981. De woning heeft een woonoppervlakte van 56 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €274.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Schalkwijkpad 7
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
2.5 kmSnelweg oprit
2.8 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
1.9 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
3.1 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
0.6 kmBioscoop
5 kmDe prijsindicatie voor Schalkwijkpad 7 ligt rond €105.000 tot €130.000. De gemiddelde woningwaarde in Reigersbos 2 is €274.000. Dat komt neer op circa €4.893 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSchalkwijkpad 7 is een appartement van 56 m² in de wijk Reigersbos 2. De buurt telt 855 woningen. Daarvan is 36% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.331 inwoners per km².
Schalkwijkpad 7 is een appartement in Reigersbos 2, gebouwd in 1981 (45 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Schalkwijkpad 7 heeft 56 m² woonoppervlakte. In Reigersbos 2 ligt de gemiddelde woningwaarde op €274.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Reigersbos 2 in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.530 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €274.000, 36% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.
Vanuit Schalkwijkpad 7 in Reigersbos 2 bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 2.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Schalkwijkpad 7: ziekenhuis op 3.1 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.9 km.
Recreatie nabij Reigersbos 2: restaurant (0.5 km), cafe (0.5 km).
De prijsindicatie ligt rond €105.000 tot €130.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Reigersbos 2 is €274.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.