Portiekflat Soesterberghof 53 Amsterdam

Soesterberghof 53, 1107 GP Amsterdam

73 m² Bouwjaar 1982 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Soesterberghof 53 is een portiekflat in Amsterdam, gebouwd in 1982. De woning heeft een woonoppervlakte van 73 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €274.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1982
Woonoppervlakte
73 m²
Inhoud
266 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€270.000 tot €320.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
overlooking_park, on_quiet_road, by_water, in_residential_district, open_position, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Soesterberghof 53

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Soesterberghof 53

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
136.97 kWh/m²
Primaire fossiele energie
210.76 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
38.6 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

5 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1530 Inwoners
945 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
855 Woningvoorraad
€274.000 Gem. woningwaarde Reigersbos 2
36% Koopwoningen
8.331 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Soesterberghof 53

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Soesterberghof 53

Wat is de geschatte woningwaarde van Soesterberghof 53?

De prijsindicatie voor Soesterberghof 53 ligt rond €270.000 tot €320.000. De gemiddelde woningwaarde in Reigersbos 2 is €274.000. Dat komt neer op circa €3.753 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Soesterberghof 53 zich tot de wijk Reigersbos 2?

Soesterberghof 53 is een portiekflat van 73 m² in de wijk Reigersbos 2. De buurt telt 855 woningen. Daarvan is 36% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.331 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Soesterberghof 53?

Soesterberghof 53 is een portiekflat in Reigersbos 2, gebouwd in 1982 (44 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Soesterberghof 53 vergeleken met de buurt?

Soesterberghof 53 heeft 73 m² woonoppervlakte en 266 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Reigersbos 2 ligt de gemiddelde woningwaarde op €274.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Soesterberghof 53 en wat betekent dat?

Soesterberghof 53 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-05-06. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 38.6 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Soesterberghof 53?

Soesterberghof 53 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Reigersbos 2?

De wijk Reigersbos 2 in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.530 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €274.000, 36% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Reigersbos 2?

Vanuit Soesterberghof 53 in Reigersbos 2 bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 2.8 km.