Eengezinswoning, tussenwoning Wethouder Ramstraat 25 Amsterdam

Wethouder Ramstraat 25, 1107 CM Amsterdam

96 m² Bouwjaar 1984 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Wethouder Ramstraat 25 is een eengezinswoning, tussenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1984. De woning heeft een woonoppervlakte van 96 m², een perceel van 126 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €348.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1984
Woonoppervlakte
96 m²
Perceeloppervlakte
126 m²
Inhoud
341 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€420.000 tot €470.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Wethouder Ramstraat 25

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wethouder Ramstraat 25

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
114.99 kWh/m²
Primaire fossiele energie
178.17 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
32.64 kg/m²

Tuin
Ja (60.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

5.5 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3365 Inwoners
1645 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1557 Woningvoorraad
€348.000 Gem. woningwaarde Gein 4
25% Koopwoningen
4.687 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Wethouder Ramstraat 25

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Wethouder Ramstraat 25

Wat is de geschatte woningwaarde van Wethouder Ramstraat 25?

De prijsindicatie voor Wethouder Ramstraat 25 ligt rond €420.000 tot €470.000. De gemiddelde woningwaarde in Gein 4 is €348.000. Dat komt neer op circa €3.625 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wethouder Ramstraat 25 zich tot de wijk Gein 4?

Wethouder Ramstraat 25 is een eengezinswoning, tussenwoning van 96 m² in de wijk Gein 4. De buurt telt 1.557 woningen. Daarvan is 25% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.687 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wethouder Ramstraat 25?

Wethouder Ramstraat 25 is een eengezinswoning, tussenwoning in Gein 4, gebouwd in 1984 (42 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Wethouder Ramstraat 25 vergeleken met de buurt?

Wethouder Ramstraat 25 heeft 96 m² woonoppervlakte en 341 m³ inhoud. Het perceel is 126 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Gein 4 ligt de gemiddelde woningwaarde op €348.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wethouder Ramstraat 25 en wat betekent dat?

Wethouder Ramstraat 25 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-01-17. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.64 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Wethouder Ramstraat 25?

Wethouder Ramstraat 25 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 60 m².

Hoe is de woningmarkt in Gein 4?

De wijk Gein 4 in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.365 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €348.000, 25% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Gein 4?

Vanuit Wethouder Ramstraat 25 in Gein 4 bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 2.9 km.