Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1982
- Woonoppervlakte
- 101 m²
- Inhoud
- 361 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
Vleutenstraat 60 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1982. De woning heeft een woonoppervlakte van 101 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €261.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Vleutenstraat 60
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
2.6 kmSnelweg oprit
1.8 kmKinderdagverblijf
0.9 kmMiddelbare school
1.5 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
3.2 kmRestaurant
0.9 kmCafé
1.9 kmBibliotheek
2.5 kmBioscoop
5 kmDe prijsindicatie voor Vleutenstraat 60 ligt rond €210.000 tot €260.000. De gemiddelde woningwaarde in Gein 1 is €261.000. Dat komt neer op circa €2.584 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVleutenstraat 60 is een appartement van 101 m² in de wijk Gein 1. De buurt telt 1.584 woningen. Daarvan is 21% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.850 inwoners per km².
Vleutenstraat 60 is een appartement in Gein 1, gebouwd in 1982 (44 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Vleutenstraat 60 heeft 101 m² woonoppervlakte en 361 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Gein 1 ligt de gemiddelde woningwaarde op €261.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Vleutenstraat 60 heeft energielabel B. Geldig tot 2033-07-31. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 34.97 kg/jaar.
Vleutenstraat 60 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Gein 1 in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.005 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €261.000, 21% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Vleutenstraat 60 in Gein 1 bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 1.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Vleutenstraat 60: ziekenhuis op 3.2 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 1.5 km.