Streetview Kortvoort 551 Amsterdam

Kortvoort 551, 1104 NN Amsterdam

58 m² Bouwjaar 1976 Label F

Kortvoort 551 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1976. De woning heeft een woonoppervlakte van 58 m². Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €277.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1976
Woonoppervlakte
58 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Kortvoort 551

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kortvoort 551

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
190.14 kWh/m²
Primaire fossiele energie
350.51 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
65.98 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

3.5 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2855 Inwoners
1710 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1502 Woningvoorraad
€277.000 Gem. woningwaarde Kortvoort
15% Koopwoningen
13.551 Inwoners per km²

Locatie van Kortvoort 551

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Kortvoort 551

Wat is de geschatte woningwaarde van Kortvoort 551?

De gemiddelde woningwaarde in Kortvoort is €277.000. Dat komt neer op circa €4.776 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kortvoort 551 zich tot de wijk Kortvoort?

Kortvoort 551 is een appartement van 58 m² in de wijk Kortvoort. De buurt telt 1.502 woningen. Daarvan is 15% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.551 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kortvoort 551?

Kortvoort 551 is een appartement in Kortvoort, gebouwd in 1976 (50 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Kortvoort 551 vergeleken met de buurt?

Kortvoort 551 heeft 58 m² woonoppervlakte. In Kortvoort ligt de gemiddelde woningwaarde op €277.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kortvoort 551 en wat betekent dat?

Kortvoort 551 heeft energielabel F. Geldig tot 2033-01-18. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 65.98 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Kortvoort?

De wijk Kortvoort in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.855 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €277.000, 15% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kortvoort?

Vanuit Kortvoort 551 in Kortvoort bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 1.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Kortvoort?

Zorg en onderwijs in de buurt van Kortvoort 551: ziekenhuis op 3.9 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1 km.