Eengezinswoning, tussenwoning Kokospalmhof 22 Amsterdam

Kokospalmhof 22, 1104 DK Amsterdam

103 m² Bouwjaar 2004 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Kokospalmhof 22 is een eengezinswoning, tussenwoning in Amsterdam, gebouwd in 2004. De woning heeft een woonoppervlakte van 103 m², een perceel van 103 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €428.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2004
Woonoppervlakte
103 m²
Perceeloppervlakte
103 m²
Inhoud
366 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€415.000 tot €465.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan rustige weg

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Kokospalmhof 22

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kokospalmhof 22

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
73.49 kWh/m²
Primaire fossiele energie
133.43 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
24.98 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (50.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin

Parkeren

Parkeertype
Op afgesloten terrein en op eigen terrein
Op eigen terrein
Ja
Garage
Aangebouwde stenen garage

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.8 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

4 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1750 Inwoners
775 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
638 Woningvoorraad
€428.000 Gem. woningwaarde Grunder/Koningshoef
50% Koopwoningen
14.565 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kokospalmhof 22

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Kokospalmhof 22

Wat is de geschatte woningwaarde van Kokospalmhof 22?

De prijsindicatie voor Kokospalmhof 22 ligt rond €415.000 tot €465.000. De gemiddelde woningwaarde in Grunder/Koningshoef is €428.000. Dat komt neer op circa €4.155 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kokospalmhof 22 zich tot de wijk Grunder/Koningshoef?

Kokospalmhof 22 is een eengezinswoning, tussenwoning van 103 m² in de wijk Grunder/Koningshoef. De buurt telt 638 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.565 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kokospalmhof 22?

Kokospalmhof 22 is een eengezinswoning, tussenwoning in Grunder/Koningshoef, gebouwd in 2004 (22 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Kokospalmhof 22 vergeleken met de buurt?

Kokospalmhof 22 heeft 103 m² woonoppervlakte en 366 m³ inhoud. Het perceel is 103 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Grunder/Koningshoef ligt de gemiddelde woningwaarde op €428.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kokospalmhof 22 en wat betekent dat?

Kokospalmhof 22 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-09-29. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 24.98 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kokospalmhof 22?

Kokospalmhof 22 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 50 m².

Hoe is de woningmarkt in Grunder/Koningshoef?

De wijk Grunder/Koningshoef in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.750 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €428.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Grunder/Koningshoef?