Streetview Dwergpalmstraat 9 Amsterdam

Dwergpalmstraat 9, 1104 DG Amsterdam

190 m² Bouwjaar 2004 4 kamers

Dwergpalmstraat 9 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 2004. De woning heeft een woonoppervlakte van 190 m², een perceel van 275 m² en 4 kamers. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €428.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2004
Woonoppervlakte
190 m²
Perceeloppervlakte
275 m²
Inhoud
465 m³
Kamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Dwergpalmstraat 9

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.8 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

4 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1750 Inwoners
775 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
638 Woningvoorraad
€428.000 Gem. woningwaarde Grunder/Koningshoef
50% Koopwoningen
14.565 Inwoners per km²

Locatie van Dwergpalmstraat 9

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Dwergpalmstraat 9

Wat is de geschatte woningwaarde van Dwergpalmstraat 9?

De gemiddelde woningwaarde in Grunder/Koningshoef is €428.000. Dat komt neer op circa €2.253 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dwergpalmstraat 9 zich tot de wijk Grunder/Koningshoef?

Dwergpalmstraat 9 is een woonhuis van 190 m² in de wijk Grunder/Koningshoef. De buurt telt 638 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.565 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dwergpalmstraat 9?

Dwergpalmstraat 9 is een woonhuis in Grunder/Koningshoef, gebouwd in 2004 (22 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Dwergpalmstraat 9 vergeleken met de buurt?

Dwergpalmstraat 9 heeft 190 m² woonoppervlakte en 465 m³ inhoud. Het perceel is 275 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 48 m² per kamer. In Grunder/Koningshoef ligt de gemiddelde woningwaarde op €428.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de indeling van Dwergpalmstraat 9?

Dwergpalmstraat 9 heeft 4 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Grunder/Koningshoef?

De wijk Grunder/Koningshoef in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.750 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €428.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Grunder/Koningshoef?

Vanuit Dwergpalmstraat 9 in Grunder/Koningshoef bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 1.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Grunder/Koningshoef?

Zorg en onderwijs in de buurt van Dwergpalmstraat 9: ziekenhuis op 4.8 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.5 km.