Streetview Provincialeweg 50 Amsterdam

Provincialeweg 50, 1103 SB Amsterdam

224 m² Bouwjaar 1930 6 kamers Label E

Provincialeweg 50 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 224 m², een perceel van 1690 m² en 6 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €363.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
224 m²
Perceeloppervlakte
1690 m²
Kamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Provincialeweg 50

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Provincialeweg 50

Energielabel

Energieklasse
E
Energie-index
2.19
CO₂-emissie
13353.5 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

4.2 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3155 Inwoners
1995 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1730 Woningvoorraad
€363.000 Gem. woningwaarde G-buurt-Oost
64% Koopwoningen
3.723 Inwoners per km²

Locatie van Provincialeweg 50

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Provincialeweg 50

Wat is de geschatte woningwaarde van Provincialeweg 50?

De prijsindicatie voor Provincialeweg 50 ligt rond €1.035.000 tot €1.285.000. De gemiddelde woningwaarde in G-buurt-Oost is €363.000. Dat komt neer op circa €1.621 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Provincialeweg 50 zich tot de wijk G-buurt-Oost?

Provincialeweg 50 is een woonhuis van 224 m² in de wijk G-buurt-Oost. De buurt telt 1.730 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.723 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Provincialeweg 50?

Provincialeweg 50 is een woonhuis in G-buurt-Oost, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Provincialeweg 50 vergeleken met de buurt?

Provincialeweg 50 heeft 224 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1690 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. In G-buurt-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €363.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Provincialeweg 50 en wat betekent dat?

Provincialeweg 50 heeft energielabel E. Geldig tot 2028-07-06. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 13353.53 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Provincialeweg 50?

Provincialeweg 50 heeft 6 kamers.

Hoe is de woningmarkt in G-buurt-Oost?

De wijk G-buurt-Oost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.155 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €363.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij G-buurt-Oost?

Vanuit Provincialeweg 50 in G-buurt-Oost bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 2.2 km.