Bovenwoning Bijlmerdreef 924 Amsterdam

Bijlmerdreef 924, 1103 DV Amsterdam

97 m² Bouwjaar 1999 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Bijlmerdreef 924 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1999. De woning heeft een woonoppervlakte van 97 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €404.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1999
Woonoppervlakte
97 m²
Inhoud
300 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€370.000 tot €420.000
Laatst bekende transactie
Periode 2026 tot 2029
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan drukke weg, aan rustige weg, beschutte ligging, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Bijlmerdreef 924

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bijlmerdreef 924

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
81.33 kWh/m²
Primaire fossiele energie
65.25 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
21%
CO₂-emissie
23.1 kg/m²

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.5 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3700 Inwoners
1945 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1482 Woningvoorraad
€404.000 Gem. woningwaarde G-buurt-West
36% Koopwoningen
9.140 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Bijlmerdreef 924

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Bijlmerdreef 924

Wat is de geschatte woningwaarde van Bijlmerdreef 924?

De prijsindicatie voor Bijlmerdreef 924 ligt rond €370.000 tot €420.000. De gemiddelde woningwaarde in G-buurt-West is €404.000. Dat komt neer op circa €4.165 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bijlmerdreef 924 zich tot de wijk G-buurt-West?

Bijlmerdreef 924 is een bovenwoning van 97 m² in de wijk G-buurt-West. De buurt telt 1.482 woningen. Daarvan is 36% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.140 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bijlmerdreef 924?

Bijlmerdreef 924 is een bovenwoning in G-buurt-West, gebouwd in 1999 (27 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Bijlmerdreef 924 vergeleken met de buurt?

Bijlmerdreef 924 heeft 97 m² woonoppervlakte en 300 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In G-buurt-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €404.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bijlmerdreef 924 en wat betekent dat?

Bijlmerdreef 924 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-07-20. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 23.1 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bijlmerdreef 924?

Bijlmerdreef 924 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in G-buurt-West?

De wijk G-buurt-West in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.700 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €404.000, 36% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij G-buurt-West?

Vanuit Bijlmerdreef 924 in G-buurt-West bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 2.1 km.