Hoekwoning Ethekwini 28 Amsterdam

Ethekwini 28, 1103 AW Amsterdam

126 m² Bouwjaar 2008 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Ethekwini 28 is een hoekwoning in Amsterdam, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 126 m², een perceel van 142 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €508.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2008
Woonoppervlakte
126 m²
Perceeloppervlakte
142 m²
Inhoud
569 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€575.000 tot €675.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
sheltered_position, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Ethekwini 28

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ethekwini 28

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
83.66 kWh/m²
Primaire fossiele energie
44.91 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
55.2%
CO₂-emissie
11.1 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.4 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

3.6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2250 Inwoners
920 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
657 Woningvoorraad
€508.000 Gem. woningwaarde E-buurt
49% Koopwoningen
7.342 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Ethekwini 28

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Ethekwini 28

Wat is de geschatte woningwaarde van Ethekwini 28?

De prijsindicatie voor Ethekwini 28 ligt rond €575.000 tot €675.000. De gemiddelde woningwaarde in E-buurt is €508.000. Dat komt neer op circa €4.032 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ethekwini 28 zich tot de wijk E-buurt?

Ethekwini 28 is een hoekwoning van 126 m² in de wijk E-buurt. De buurt telt 657 woningen. Daarvan is 49% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.342 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ethekwini 28?

Ethekwini 28 is een hoekwoning in E-buurt, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Ethekwini 28 vergeleken met de buurt?

Ethekwini 28 heeft 126 m² woonoppervlakte en 569 m³ inhoud. Het perceel is 142 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In E-buurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €508.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ethekwini 28 en wat betekent dat?

Ethekwini 28 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-07-01. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 11.1 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Ethekwini 28?

Ethekwini 28 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in E-buurt?

De wijk E-buurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.250 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €508.000, 49% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij E-buurt?

Vanuit Ethekwini 28 in E-buurt bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 2.3 km.