Portiekflat (appartement) Dantestraat 110 Amsterdam

Dantestraat 110, 1102 ZP Amsterdam

34 m² Bouwjaar 1984 1 kamers Label A

Dantestraat 110 is een portiekflat (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1984. De woning heeft een woonoppervlakte van 34 m² en 1 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €319.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1984
Woonoppervlakte
34 m²
Inhoud
113 m³
Kamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€180.000 tot €230.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Dantestraat 110

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Dantestraat 110

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
53.07 kWh/m²
Primaire fossiele energie
133.41 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
24.46 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

0.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.8 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3415 Inwoners
2025 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1734 Woningvoorraad
€319.000 Gem. woningwaarde Venserpolder-Oost
33% Koopwoningen
10.603 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Dantestraat 110

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Dantestraat 110

Wat is de geschatte woningwaarde van Dantestraat 110?

De prijsindicatie voor Dantestraat 110 ligt rond €180.000 tot €230.000. De gemiddelde woningwaarde in Venserpolder-Oost is €319.000. Dat komt neer op circa €9.382 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dantestraat 110 zich tot de wijk Venserpolder-Oost?

Dantestraat 110 is een portiekflat (appartement) van 34 m² in de wijk Venserpolder-Oost. De buurt telt 1.734 woningen. Daarvan is 33% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.603 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dantestraat 110?

Dantestraat 110 is een portiekflat (appartement) in Venserpolder-Oost, gebouwd in 1984 (42 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Dantestraat 110 vergeleken met de buurt?

Dantestraat 110 heeft 34 m² woonoppervlakte en 113 m³ inhoud. Met 1 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Venserpolder-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €319.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Dantestraat 110 en wat betekent dat?

Dantestraat 110 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-12-10. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 24.46 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Dantestraat 110?

Dantestraat 110 heeft 1 kamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Venserpolder-Oost?

De wijk Venserpolder-Oost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.415 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €319.000, 33% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Venserpolder-Oost?

Vanuit Dantestraat 110 in Venserpolder-Oost bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 2.5 km.