Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1985
- Woonoppervlakte
- 43 m²
- Inhoud
- 108 m³
- Kamers
- 2
- Slaapkamers
- 1
Boeninlaan 308 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1985. De woning heeft een woonoppervlakte van 43 m² en 2 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €283.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Boeninlaan 308
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
1.2 kmSnelweg oprit
2 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
4.4 kmRestaurant
0.7 kmCafé
1.5 kmBibliotheek
1.7 kmBioscoop
2.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Venserpolder-West is €283.000. Dat komt neer op circa €6.581 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBoeninlaan 308 is een appartement van 43 m² in de wijk Venserpolder-West. De buurt telt 2.817 woningen. Daarvan is 21% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.237 inwoners per km².
Boeninlaan 308 is een appartement in Venserpolder-West, gebouwd in 1985 (41 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Boeninlaan 308 heeft 43 m² woonoppervlakte en 108 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Venserpolder-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €283.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Boeninlaan 308 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-06-18. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 1722.93 kg/jaar.
Boeninlaan 308 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.
De wijk Venserpolder-West in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 5.100 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €283.000, 21% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Boeninlaan 308 in Venserpolder-West bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Boeninlaan 308: ziekenhuis op 4.4 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.9 km.