Maisonnette (dubbel bovenhuis met open portiek) Bijlmerdreef 667 Amsterdam

Bijlmerdreef 667, 1102 RR Amsterdam

98 m² Bouwjaar 1998 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Bijlmerdreef 667 is een maisonnette (dubbel bovenhuis met open portiek) in Amsterdam, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 98 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €443.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Maisonnette (dubbel bovenhuis met open portiek)
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1998
Woonoppervlakte
98 m²
Inhoud
260 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Bijlmerdreef 667

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bijlmerdreef 667

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
90.71 kWh/m²
Primaire fossiele energie
49.52 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
54.1%
CO₂-emissie
12.22 kg/m²

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.2 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Amsterdam

660 Inwoners
285 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
247 Woningvoorraad
€443.000 Gem. woningwaarde Vogeltjeswei
57% Koopwoningen
9.515 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Bijlmerdreef 667

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Bijlmerdreef 667

Wat is de geschatte woningwaarde van Bijlmerdreef 667?

De prijsindicatie voor Bijlmerdreef 667 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Vogeltjeswei is €443.000. Dat komt neer op circa €4.520 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bijlmerdreef 667 zich tot de wijk Vogeltjeswei?

Bijlmerdreef 667 is een maisonnette (dubbel bovenhuis met open portiek) van 98 m² in de wijk Vogeltjeswei. De buurt telt 247 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.515 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bijlmerdreef 667?

Bijlmerdreef 667 is een maisonnette (dubbel bovenhuis met open portiek) in Vogeltjeswei, gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Bijlmerdreef 667 vergeleken met de buurt?

Bijlmerdreef 667 heeft 98 m² woonoppervlakte en 260 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Vogeltjeswei ligt de gemiddelde woningwaarde op €443.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bijlmerdreef 667 en wat betekent dat?

Bijlmerdreef 667 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-12-27. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 12.22 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bijlmerdreef 667?

Bijlmerdreef 667 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Vogeltjeswei?

De wijk Vogeltjeswei in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 660 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €443.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vogeltjeswei?

Vanuit Bijlmerdreef 667 in Vogeltjeswei bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.2 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 1.6 km.