Portiekflat Mendelhof 15 1 Amsterdam

Mendelhof 15 1, 1098 TP Amsterdam

68 m² Bouwjaar 1956 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Mendelhof 15 1 is een portiekflat in Amsterdam, gebouwd in 1956. De woning heeft een woonoppervlakte van 68 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €658.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1956
Woonoppervlakte
68 m²
Inhoud
226 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€460.000 tot €510.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Mendelhof 15 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Mendelhof 15 1

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
157.76 kWh/m²
Primaire fossiele energie
219.88 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
40.28 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

3.2 km

Buurtinformatie in Amsterdam

5070 Inwoners
2435 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
2314 Woningvoorraad
€658.000 Gem. woningwaarde Middenmeer-Zuid
47% Koopwoningen
12.799 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Mendelhof 15 1

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Mendelhof 15 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Mendelhof 15 1?

De prijsindicatie voor Mendelhof 15 1 ligt rond €460.000 tot €510.000. De gemiddelde woningwaarde in Middenmeer-Zuid is €658.000. Dat komt neer op circa €9.676 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Mendelhof 15 1 zich tot de wijk Middenmeer-Zuid?

Mendelhof 15 1 is een portiekflat van 68 m² in de wijk Middenmeer-Zuid. De buurt telt 2.314 woningen. Daarvan is 47% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.799 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Mendelhof 15 1?

Mendelhof 15 1 is een portiekflat in Middenmeer-Zuid, gebouwd in 1956 (70 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Mendelhof 15 1 vergeleken met de buurt?

Mendelhof 15 1 heeft 68 m² woonoppervlakte en 226 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Middenmeer-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €658.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Mendelhof 15 1 en wat betekent dat?

Mendelhof 15 1 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-09-11. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 40.28 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Mendelhof 15 1?

Mendelhof 15 1 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Middenmeer-Zuid?

De wijk Middenmeer-Zuid in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 5.070 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €658.000, 47% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Middenmeer-Zuid?

Vanuit Mendelhof 15 1 in Middenmeer-Zuid bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 1.8 km.