Bovenwoning Mariotteplein 27 1 Amsterdam

Mariotteplein 27 1, 1098 NW Amsterdam

86 m² Bouwjaar 1906 5 kamers 3 slaapkamers Label D

Mariotteplein 27 1 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 86 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €658.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
86 m²
Inhoud
240 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Mariotteplein 27 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Mariotteplein 27 1

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
162.73 kWh/m²
Primaire fossiele energie
258.35 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
47.55 kg/m²

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

3.2 km

Buurtinformatie in Amsterdam

5070 Inwoners
2435 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
2314 Woningvoorraad
€658.000 Gem. woningwaarde Middenmeer-Zuid
47% Koopwoningen
12.799 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Mariotteplein 27 1

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Mariotteplein 27 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Mariotteplein 27 1?

De prijsindicatie voor Mariotteplein 27 1 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Middenmeer-Zuid is €658.000. Dat komt neer op circa €7.651 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Mariotteplein 27 1 zich tot de wijk Middenmeer-Zuid?

Mariotteplein 27 1 is een bovenwoning van 86 m² in de wijk Middenmeer-Zuid. De buurt telt 2.314 woningen. Daarvan is 47% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.799 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Mariotteplein 27 1?

Mariotteplein 27 1 is een bovenwoning in Middenmeer-Zuid, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Mariotteplein 27 1 vergeleken met de buurt?

Mariotteplein 27 1 heeft 86 m² woonoppervlakte en 240 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In Middenmeer-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €658.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Mariotteplein 27 1 en wat betekent dat?

Mariotteplein 27 1 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-09-17. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 47.55 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Mariotteplein 27 1?

Mariotteplein 27 1 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Middenmeer-Zuid?

De wijk Middenmeer-Zuid in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 5.070 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €658.000, 47% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Middenmeer-Zuid?

Vanuit Mariotteplein 27 1 in Middenmeer-Zuid bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 1.8 km.