Streetview Radioweg 48 Amsterdam

Radioweg 48, 1098 NJ Amsterdam

103 m² Bouwjaar 1931 6 kamers 4 slaapkamers Label G

Radioweg 48 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1931. De woning heeft een woonoppervlakte van 103 m² en 6 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €658.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1931
Woonoppervlakte
103 m²
Inhoud
354 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Radioweg 48

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Radioweg 48

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
217.37 kWh/m²
Primaire fossiele energie
441.72 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
84.04 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

3.2 km

Buurtinformatie in Amsterdam

5070 Inwoners
2435 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
2314 Woningvoorraad
€658.000 Gem. woningwaarde Middenmeer-Zuid
47% Koopwoningen
12.799 Inwoners per km²

Locatie van Radioweg 48

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Radioweg 48

Wat is de geschatte woningwaarde van Radioweg 48?

De gemiddelde woningwaarde in Middenmeer-Zuid is €658.000. Dat komt neer op circa €6.388 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Radioweg 48 zich tot de wijk Middenmeer-Zuid?

Radioweg 48 is een appartement van 103 m² in de wijk Middenmeer-Zuid. De buurt telt 2.314 woningen. Daarvan is 47% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.799 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Radioweg 48?

Radioweg 48 is een appartement in Middenmeer-Zuid, gebouwd in 1931 (95 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Radioweg 48 vergeleken met de buurt?

Radioweg 48 heeft 103 m² woonoppervlakte en 354 m³ inhoud. Met 6 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In Middenmeer-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €658.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Radioweg 48 en wat betekent dat?

Radioweg 48 heeft energielabel G. Geldig tot 2032-05-18. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 84.04 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Radioweg 48?

Radioweg 48 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Middenmeer-Zuid?

De wijk Middenmeer-Zuid in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 5.070 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €658.000, 47% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Middenmeer-Zuid?

Vanuit Radioweg 48 in Middenmeer-Zuid bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 1.8 km.