Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1929
- Woonoppervlakte
- 129 m²
- Perceeloppervlakte
- 98 m²
- Inhoud
- 456 m³
- Kamers
- 7
- Slaapkamers
- 5
Buys Ballotstraat 7 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1929. De woning heeft een woonoppervlakte van 129 m², een perceel van 98 m² en 7 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €658.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Buys Ballotstraat 7
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
1.2 kmSnelweg oprit
1.8 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.3 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
2.6 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.8 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
3.2 kmDe prijsindicatie voor Buys Ballotstraat 7 ligt rond €905.000 tot €1.155.000. De gemiddelde woningwaarde in Middenmeer-Zuid is €658.000. Dat komt neer op circa €5.101 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBuys Ballotstraat 7 is een woonhuis van 129 m² in de wijk Middenmeer-Zuid. De buurt telt 2.314 woningen. Daarvan is 47% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.799 inwoners per km².
Buys Ballotstraat 7 is een woonhuis in Middenmeer-Zuid, gebouwd in 1929 (97 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Buys Ballotstraat 7 heeft 129 m² woonoppervlakte en 456 m³ inhoud. Het perceel is 98 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Middenmeer-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €658.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Buys Ballotstraat 7 heeft energielabel F. Geldig tot 2029-09-10. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Buys Ballotstraat 7 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Middenmeer-Zuid in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 5.070 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €658.000, 47% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Buys Ballotstraat 7 in Middenmeer-Zuid bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 1.8 km.