Streetview Archimedesweg 64 B2 Amsterdam

Archimedesweg 64 B2, 1098 JS Amsterdam

45 m² Bouwjaar 1929

Archimedesweg 64 B2 is een woning in Amsterdam, gebouwd in 1929. De woning heeft een woonoppervlakte van 45 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €824.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1929
Woonoppervlakte
45 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Archimedesweg 64 B2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.2 km
Vervoer

Treinstation

0.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2860 Inwoners
1300 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1202 Woningvoorraad
€824.000 Gem. woningwaarde Middenmeer-Noord
45% Koopwoningen
15.416 Inwoners per km²

Locatie van Archimedesweg 64 B2

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Archimedesweg 64 B2

Wat is de geschatte woningwaarde van Archimedesweg 64 B2?

De gemiddelde woningwaarde in Middenmeer-Noord is €824.000. Dat komt neer op circa €18.311 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Archimedesweg 64 B2 zich tot de wijk Middenmeer-Noord?

Archimedesweg 64 B2 is een woning van 45 m² in de wijk Middenmeer-Noord. De buurt telt 1.202 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 15.416 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Archimedesweg 64 B2?

Archimedesweg 64 B2 is een woning in Middenmeer-Noord, gebouwd in 1929 (97 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Archimedesweg 64 B2 vergeleken met de buurt?

Archimedesweg 64 B2 heeft 45 m² woonoppervlakte. In Middenmeer-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €824.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Middenmeer-Noord?

De wijk Middenmeer-Noord in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.860 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €824.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Middenmeer-Noord?

Vanuit Archimedesweg 64 B2 in Middenmeer-Noord bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.2 km, huisarts op 0.2 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 2.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Middenmeer-Noord?

Zorg en onderwijs in de buurt van Archimedesweg 64 B2: ziekenhuis op 2.2 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.6 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Middenmeer-Noord?

Recreatie nabij Middenmeer-Noord: restaurant (0.2 km), cafe (0.6 km).