Woningdetails
- Type
- Bovenwoning
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1906
- Woonoppervlakte
- 101 m²
- Inhoud
- 300 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
- Indicatie vraagprijs
- €750.000 tot €850.000
- Laatst bekende transactie
- Periode 2024 tot 2028
- Ligging
- In woonwijk
Archimedesweg 20 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 101 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €824.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Archimedesweg 20
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.2 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.2 kmTreinstation
0.9 kmSnelweg oprit
2.4 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
2.2 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
2.7 km***ENGLISH TEXT BELOW***Ruime jaren '30 bovenwoning van 101m², verdeeld over drie woonlagen.
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Archimedesweg 20 ligt rond €750.000 tot €850.000. De gemiddelde woningwaarde in Middenmeer-Noord is €824.000. Dat komt neer op circa €8.158 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenArchimedesweg 20 is een bovenwoning van 101 m² in de wijk Middenmeer-Noord. De buurt telt 1.202 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 15.416 inwoners per km².
Archimedesweg 20 is een bovenwoning in Middenmeer-Noord, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Archimedesweg 20 heeft 101 m² woonoppervlakte en 300 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Middenmeer-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €824.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Archimedesweg 20 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-11-16. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 3961.42 kg/jaar.
Archimedesweg 20 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Middenmeer-Noord in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.860 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €824.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Archimedesweg 20 in Middenmeer-Noord bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.2 km, huisarts op 0.2 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 2.4 km.