Streetview Archimedesweg 39 Amsterdam

Archimedesweg 39, 1098 JL Amsterdam

142 m² Bouwjaar 1901 Label E

Archimedesweg 39 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1901. De woning heeft een woonoppervlakte van 142 m² en een perceel van 216 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €824.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1901
Woonoppervlakte
142 m²
Perceeloppervlakte
216 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Archimedesweg 39

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Archimedesweg 39

Energielabel

Energieklasse
E

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.2 km
Vervoer

Treinstation

0.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2860 Inwoners
1300 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1202 Woningvoorraad
€824.000 Gem. woningwaarde Middenmeer-Noord
45% Koopwoningen
15.416 Inwoners per km²

Locatie van Archimedesweg 39

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Archimedesweg 39

Wat is de geschatte woningwaarde van Archimedesweg 39?

De gemiddelde woningwaarde in Middenmeer-Noord is €824.000. Dat komt neer op circa €5.803 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Archimedesweg 39 zich tot de wijk Middenmeer-Noord?

Archimedesweg 39 is een woonhuis van 142 m² in de wijk Middenmeer-Noord. De buurt telt 1.202 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 15.416 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Archimedesweg 39?

Archimedesweg 39 is een woonhuis in Middenmeer-Noord, gebouwd in 1901 (125 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Archimedesweg 39 vergeleken met de buurt?

Archimedesweg 39 heeft 142 m² woonoppervlakte. Het perceel is 216 m². In Middenmeer-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €824.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Archimedesweg 39 en wat betekent dat?

Archimedesweg 39 heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.

Hoe is de woningmarkt in Middenmeer-Noord?

De wijk Middenmeer-Noord in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.860 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €824.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Middenmeer-Noord?

Vanuit Archimedesweg 39 in Middenmeer-Noord bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.2 km, huisarts op 0.2 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 2.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Middenmeer-Noord?

Zorg en onderwijs in de buurt van Archimedesweg 39: ziekenhuis op 2.2 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.6 km.