Bovenwoning Copernicusstraat 36 1 Amsterdam

Copernicusstraat 36 1, 1098 JH Amsterdam

100 m² Bouwjaar 1992 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Copernicusstraat 36 1 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1992. De woning heeft een woonoppervlakte van 100 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €824.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1992
Woonoppervlakte
100 m²
Inhoud
240 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Copernicusstraat 36 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Copernicusstraat 36 1

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
77.16 kWh/m²
Primaire fossiele energie
124.39 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
22.92 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.2 km
Vervoer

Treinstation

0.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2860 Inwoners
1300 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1202 Woningvoorraad
€824.000 Gem. woningwaarde Middenmeer-Noord
45% Koopwoningen
15.416 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Copernicusstraat 36 1

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Copernicusstraat 36 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Copernicusstraat 36 1?

De gemiddelde woningwaarde in Middenmeer-Noord is €824.000. Dat komt neer op circa €8.240 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Copernicusstraat 36 1 zich tot de wijk Middenmeer-Noord?

Copernicusstraat 36 1 is een bovenwoning van 100 m² in de wijk Middenmeer-Noord. De buurt telt 1.202 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 15.416 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Copernicusstraat 36 1?

Copernicusstraat 36 1 is een bovenwoning in Middenmeer-Noord, gebouwd in 1992 (34 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Copernicusstraat 36 1 vergeleken met de buurt?

Copernicusstraat 36 1 heeft 100 m² woonoppervlakte en 240 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Middenmeer-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €824.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Copernicusstraat 36 1 en wat betekent dat?

Copernicusstraat 36 1 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-04-22. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 22.92 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Copernicusstraat 36 1?

Copernicusstraat 36 1 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Middenmeer-Noord?

De wijk Middenmeer-Noord in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.860 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €824.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Middenmeer-Noord?

Vanuit Copernicusstraat 36 1 in Middenmeer-Noord bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.2 km, huisarts op 0.2 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 2.4 km.