Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1928
- Woonoppervlakte
- 124 m²
- Inhoud
- 423 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 3
Pythagorasstraat 77 H is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1928. De woning heeft een woonoppervlakte van 124 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €824.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Pythagorasstraat 77 H
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.2 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.2 kmTreinstation
0.9 kmSnelweg oprit
2.4 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
2.2 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
2.7 kmDe prijsindicatie voor Pythagorasstraat 77 H ligt rond €790.000 tot €890.000. De gemiddelde woningwaarde in Middenmeer-Noord is €824.000. Dat komt neer op circa €6.645 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPythagorasstraat 77 H is een appartement van 124 m² in de wijk Middenmeer-Noord. De buurt telt 1.202 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 15.416 inwoners per km².
Pythagorasstraat 77 H is een appartement in Middenmeer-Noord, gebouwd in 1928 (98 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Pythagorasstraat 77 H heeft 124 m² woonoppervlakte en 423 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Middenmeer-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €824.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Pythagorasstraat 77 H heeft energielabel D. Geldig tot 2028-01-28. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Pythagorasstraat 77 H heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Middenmeer-Noord in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.860 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €824.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Pythagorasstraat 77 H in Middenmeer-Noord bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.2 km, huisarts op 0.2 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 2.4 km.