Streetview Linnaeusparkweg 48 2 Amsterdam

Linnaeusparkweg 48 2, 1098 EC Amsterdam

54 m² Bouwjaar 1904 Label B

Linnaeusparkweg 48 2 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1904. De woning heeft een woonoppervlakte van 54 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €821.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1904
Woonoppervlakte
54 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Linnaeusparkweg 48 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Linnaeusparkweg 48 2

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
122.88 kWh/m²
Primaire fossiele energie
180.71 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
33.11 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2650 Inwoners
1325 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1284 Woningvoorraad
€821.000 Gem. woningwaarde Linnaeusparkbuurt
45% Koopwoningen
15.421 Inwoners per km²

Locatie van Linnaeusparkweg 48 2

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Linnaeusparkweg 48 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Linnaeusparkweg 48 2?

De gemiddelde woningwaarde in Linnaeusparkbuurt is €821.000. Dat komt neer op circa €15.204 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Linnaeusparkweg 48 2 zich tot de wijk Linnaeusparkbuurt?

Linnaeusparkweg 48 2 is een appartement van 54 m² in de wijk Linnaeusparkbuurt. De buurt telt 1.284 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 15.421 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Linnaeusparkweg 48 2?

Linnaeusparkweg 48 2 is een appartement in Linnaeusparkbuurt, gebouwd in 1904 (122 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Linnaeusparkweg 48 2 vergeleken met de buurt?

Linnaeusparkweg 48 2 heeft 54 m² woonoppervlakte. In Linnaeusparkbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €821.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Linnaeusparkweg 48 2 en wat betekent dat?

Linnaeusparkweg 48 2 heeft energielabel B. Geldig tot 2033-04-03. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.11 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Linnaeusparkbuurt?

De wijk Linnaeusparkbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.650 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €821.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Linnaeusparkbuurt?

Vanuit Linnaeusparkweg 48 2 in Linnaeusparkbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 2.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Linnaeusparkbuurt?