Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1904
- Woonoppervlakte
- 210 m²
- Perceeloppervlakte
- 282 m²
Linnaeusparkweg 18 A is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1904. De woning heeft een woonoppervlakte van 210 m² en een perceel van 282 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €821.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Linnaeusparkweg 18 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.3 kmTreinstation
1.2 kmSnelweg oprit
2.2 kmKinderdagverblijf
0.2 kmMiddelbare school
0.5 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
2 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
0.9 kmBioscoop
2.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Linnaeusparkbuurt is €821.000. Dat komt neer op circa €3.910 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLinnaeusparkweg 18 A is een woonhuis van 210 m² in de wijk Linnaeusparkbuurt. De buurt telt 1.284 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 15.421 inwoners per km².
Linnaeusparkweg 18 A is een woonhuis in Linnaeusparkbuurt, gebouwd in 1904 (122 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Linnaeusparkweg 18 A heeft 210 m² woonoppervlakte. Het perceel is 282 m². In Linnaeusparkbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €821.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Linnaeusparkbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.650 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €821.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Linnaeusparkweg 18 A in Linnaeusparkbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 2.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Linnaeusparkweg 18 A: ziekenhuis op 2 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.2 km, middelbare school op 0.5 km.
Recreatie nabij Linnaeusparkbuurt: restaurant (0.2 km), cafe (0.4 km).
Een woningrapport voor Linnaeusparkweg 18 A bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Linnaeusparkbuurt. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1904, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.