Woningdetails
- Type
- Dubbel benedenhuis
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1901
- Woonoppervlakte
- 201 m²
- Inhoud
- 655 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 3
- Indicatie vraagprijs
- €2.170.000 tot €2.420.000
- Ligging
- Aan rustige weg en in centrum
Bredeweg 16 H is een dubbel benedenhuis in Amsterdam, gebouwd in 1901. De woning heeft een woonoppervlakte van 201 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €821.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Bredeweg 16 H
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.3 kmTreinstation
1.2 kmSnelweg oprit
2.2 kmKinderdagverblijf
0.2 kmMiddelbare school
0.5 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
2 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
0.9 kmBioscoop
2.6 kmHet Brede Huis | Aan de geliefde Bredeweg ligt dit bijzonder ruime en karaktervolle benedenhuis van maar liefst 201 m², verdeeld over een souterrain…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Bredeweg 16 H ligt rond €2.170.000 tot €2.420.000. De gemiddelde woningwaarde in Linnaeusparkbuurt is €821.000. Dat komt neer op circa €4.085 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBredeweg 16 H is een dubbel benedenhuis van 201 m² in de wijk Linnaeusparkbuurt. De buurt telt 1.284 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 15.421 inwoners per km².
Bredeweg 16 H is een dubbel benedenhuis in Linnaeusparkbuurt, gebouwd in 1901 (125 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Bredeweg 16 H heeft 201 m² woonoppervlakte en 655 m³ inhoud. Met 6 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Linnaeusparkbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €821.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Bredeweg 16 H heeft energielabel B. Geldig tot 2035-12-02. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 30.97 kg/jaar.
Bredeweg 16 H heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.
De wijk Linnaeusparkbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.650 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €821.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Bredeweg 16 H in Linnaeusparkbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 2.2 km.