Streetview Linnaeuskade 43 H Amsterdam

Linnaeuskade 43 H, 1098 BJ Amsterdam

185 m² Bouwjaar 1930 6 kamers 5 slaapkamers Label C

Linnaeuskade 43 H is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 185 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €821.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
185 m²
Inhoud
642 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Linnaeuskade 43 H

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Linnaeuskade 43 H

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
142.72 kWh/m²
Primaire fossiele energie
215.37 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
39.54 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2650 Inwoners
1325 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1284 Woningvoorraad
€821.000 Gem. woningwaarde Linnaeusparkbuurt
45% Koopwoningen
15.421 Inwoners per km²

Locatie van Linnaeuskade 43 H

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Linnaeuskade 43 H

Wat is de geschatte woningwaarde van Linnaeuskade 43 H?

De gemiddelde woningwaarde in Linnaeusparkbuurt is €821.000. Dat komt neer op circa €4.438 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Linnaeuskade 43 H zich tot de wijk Linnaeusparkbuurt?

Linnaeuskade 43 H is een appartement van 185 m² in de wijk Linnaeusparkbuurt. De buurt telt 1.284 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 15.421 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Linnaeuskade 43 H?

Linnaeuskade 43 H is een appartement in Linnaeusparkbuurt, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Linnaeuskade 43 H vergeleken met de buurt?

Linnaeuskade 43 H heeft 185 m² woonoppervlakte en 642 m³ inhoud. Met 6 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Linnaeusparkbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €821.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Linnaeuskade 43 H en wat betekent dat?

Linnaeuskade 43 H heeft energielabel C. Geldig tot 2033-04-11. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 39.54 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Linnaeuskade 43 H?

Linnaeuskade 43 H heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Linnaeusparkbuurt?

De wijk Linnaeusparkbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.650 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €821.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Linnaeusparkbuurt?

Vanuit Linnaeuskade 43 H in Linnaeusparkbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 2.2 km.