Bovenwoning Linnaeuskade 38 3 Amsterdam

Linnaeuskade 38 3, 1098 BJ Amsterdam

114 m² Bouwjaar 1928 7 kamers 5 slaapkamers Label C

Linnaeuskade 38 3 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1928. De woning heeft een woonoppervlakte van 114 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €821.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1928
Woonoppervlakte
114 m²
Inhoud
421 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€780.000 tot €880.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
on_quiet_road, on_navigable_waterway, by_water, in_residential_district, open_position, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Linnaeuskade 38 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Linnaeuskade 38 3

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2650 Inwoners
1325 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1284 Woningvoorraad
€821.000 Gem. woningwaarde Linnaeusparkbuurt
45% Koopwoningen
15.421 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Linnaeuskade 38 3

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Linnaeuskade 38 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Linnaeuskade 38 3?

De prijsindicatie voor Linnaeuskade 38 3 ligt rond €780.000 tot €880.000. De gemiddelde woningwaarde in Linnaeusparkbuurt is €821.000. Dat komt neer op circa €7.202 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Linnaeuskade 38 3 zich tot de wijk Linnaeusparkbuurt?

Linnaeuskade 38 3 is een bovenwoning van 114 m² in de wijk Linnaeusparkbuurt. De buurt telt 1.284 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 15.421 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Linnaeuskade 38 3?

Linnaeuskade 38 3 is een bovenwoning in Linnaeusparkbuurt, gebouwd in 1928 (98 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Linnaeuskade 38 3 vergeleken met de buurt?

Linnaeuskade 38 3 heeft 114 m² woonoppervlakte en 421 m³ inhoud. Met 7 kamers is dat gemiddeld 16 m² per kamer. In Linnaeusparkbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €821.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Linnaeuskade 38 3 en wat betekent dat?

Linnaeuskade 38 3 heeft energielabel C. Geldig tot 2028-04-12. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Linnaeuskade 38 3?

Linnaeuskade 38 3 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Linnaeusparkbuurt?

De wijk Linnaeusparkbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.650 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €821.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Linnaeusparkbuurt?

Vanuit Linnaeuskade 38 3 in Linnaeusparkbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 2.2 km.