Streetview Linnaeusdwarsstraat 10 D Amsterdam

Linnaeusdwarsstraat 10 D, 1098 BA Amsterdam

33 m² Bouwjaar 1983

Linnaeusdwarsstraat 10 D is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1983. De woning heeft een woonoppervlakte van 33 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €821.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1983
Woonoppervlakte
33 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Linnaeusdwarsstraat 10 D

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2650 Inwoners
1325 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1284 Woningvoorraad
€821.000 Gem. woningwaarde Linnaeusparkbuurt
45% Koopwoningen
15.421 Inwoners per km²

Locatie van Linnaeusdwarsstraat 10 D

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Linnaeusdwarsstraat 10 D

Wat is de geschatte woningwaarde van Linnaeusdwarsstraat 10 D?

De gemiddelde woningwaarde in Linnaeusparkbuurt is €821.000. Dat komt neer op circa €24.879 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Linnaeusdwarsstraat 10 D zich tot de wijk Linnaeusparkbuurt?

Linnaeusdwarsstraat 10 D is een appartement van 33 m² in de wijk Linnaeusparkbuurt. De buurt telt 1.284 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 15.421 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Linnaeusdwarsstraat 10 D?

Linnaeusdwarsstraat 10 D is een appartement in Linnaeusparkbuurt, gebouwd in 1983 (43 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Linnaeusdwarsstraat 10 D vergeleken met de buurt?

Linnaeusdwarsstraat 10 D heeft 33 m² woonoppervlakte. In Linnaeusparkbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €821.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Linnaeusparkbuurt?

De wijk Linnaeusparkbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.650 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €821.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Linnaeusparkbuurt?

Vanuit Linnaeusdwarsstraat 10 D in Linnaeusparkbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 2.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Linnaeusparkbuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Linnaeusdwarsstraat 10 D: ziekenhuis op 2 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.2 km, middelbare school op 0.5 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Linnaeusparkbuurt?

Recreatie nabij Linnaeusparkbuurt: restaurant (0.2 km), cafe (0.4 km).